GoldenArrow | GoldenArrow
Strona główna Wróć do listy wpisów

Vouchery

ROZDAJEMY VOUCHERY!

Przygotowaliśmy vouchery uprawniające do skorzystania z oferty specjalnej dla uczestników Golden Arrow chcących wziąć udział w XIII Forum Marketingu Zintegrowanego. W ramach Forum będą prezentowane najciekawsze case’y z tegorocznego konkursu Golden Arrow oraz działania marketerów w nowej rzeczywistości.
Aby otrzymać voucher, należy napisać na adres forum@smb.pl

W ostatnich edycjach FMZ poznaliśmy od podszewki m.in. zwycięskie case’y:

I wiele innych. Kto wygra w tym roku? Czy chcesz poznać tajniki sukcesu najskuteczniejszych kampanii?

Jeśli tak napisz: forum@smb.pl

Liczba voucherów ograniczona!


O FORUM MARKETINGU ZINTEGROWANEGO

Forum Marketingu Zintegrowanego już od ponad dekady kształtuje rynek branży marketingu w Polsce. Organizowane przez PSM SMB wydarzenie to cykl spotkań, warsztatów i dni konferencyjnych, podczas których co roku spotyka się kilkaset osób. Zaskakujące inspiracje i najciekawsze casy to znak rozpoznawczy wydarzenia. Przykłady najlepszych projektów minionego roku wskazywane są przez Radę Programową FMZ, która wybiera najciekawsze z najciekawszych prac zauważonych przez jury konkursu Golden Arrow.

FMZ to święto marketingu zintegrowanego podczas którego pokazywane są przykłady najskuteczniejszych kampanii marketingowych 360. Zróżnicowane narzędzia połączone w mądry sposób przez fachowców przynoszą zaskakujące efekty i zachwycają. Misją FMZ jest edukacja rynku, wymiana doświadczeń i przygotowanie nowego pokolenia marketerów potrafiących zręcznie posługiwać się różnorodnymi kanałami komunikacji z klientem.

Uczestnicy konkursu Golden Arrow mogą liczyć na specjalne warunki uczestnictwa w Forum Marketingu Zintegrowanego. Partnerem wydarzenia jest MMP.


ZASADY WYKORZYSTANIA VOUCHERA

Vouchery przeznaczone są wyłącznie dla uczestników konkursu Golden Arrow 2021 organizowanego przez Media Marketing Polska i Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Voucher można zarezerwować, składając zamówienie na adres: forum@smb.pl. Voucher uprawnia do zakupu biletu na konferencję Forum Marketingu Zintegrowanego (FMZ 2021), które odbędzie się na jesieni 2021 r. Organizatorzy mogą zmienić datę i formułę wydarzenia.

Zarezerwowanie vouchera uprawnia do nabycia biletu na FMZ 2021 w ofercie specjalnej. Szczegóły zostaną przedstawione na stronie wydarzenia.

Voucher nie może zostać wymieniony na gotówkę. Bilet zakupiony z wykorzystaniem vouchera nie podlega zwrotowi.

Bilet wykupiony z wykorzystaniem vouchera może zostać wykorzystany przez inną osobę reprezentującą firmę biorącą udział w Golden Arrow 2021.

Forum Marketingu Zintegrowanego to jedno z najważniejszych wydarzeń branży. Co roku gromadzi ponad 300 menedżerów – przedstawicieli klientów i agencji. Od lat najważniejszym atutem konferencji jest jej merytoryka i wyeliminowanie treści autopromocyjnych.


Kameralna gala wręczenia nagród odbyła się
24 czerwca 2021.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Gali.

 

 

Partnerzy

Pozostali partnerzy

Kontakt

w sprawie zgłoszeń:

Anna Pastor
tel. 666 024 577
anna.pastor@media.com.pl

w sprawie sponsoringu:

Paweł Balcerek
tel. 602 674 030
pawel.balcerek@media.com.pl

 

Pobierz paczkę z logotypami 2020

Pobierz paczkę z logotypami 2021