GoldenArrow | GoldenArrow
Strona główna Wróć do listy wpisów

2020 – gala wręczenia nagród – galeria foto

Gala konkursu Golden Arrow odbyła się 25 czerwca 2020 r. w restauracji Zoni.

– Tegoroczna edycja konkursu Golden Arrow była wyjątkowa pod wieloma względami – zgłoszona została rekordowa liczba projektów, pojawiły się nowe kategorie dotyczące marketingu w czasie pandemii, a same obrady jury odbyły się po raz pierwszy w formie wideokonferencji. Wśród uczestników konkursu najliczniej reprezentowane były branże finanse i ubezpieczenia oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Swoją obecność silnie zaznaczyły również branże motoryzacja i mobilność. Kategorie te zaprezentowały efektywne i kreatywne projekty, z których wiele otrzymało nagrody Golden Arrow – powiedział Maciej Sip.

Dodał, że zdecydowanie największa liczba zgłoszeń pojawiła się w kategoriach marketing w czasie pandemii (projekty pro bono i projekty marketingowe). – Nagrodzone zostały projekty, które najskuteczniej odpowiedziały na bieżące potrzeby społeczne, a jednocześnie wykazały strategiczne dopasowanie do profilu marki i wysoki poziom kreatywności, niezbędny w tym wyjątkowym czasie – powiedział przewodniczący jury.

Konkurs Golden Arrow jest organizowany przez VFP Communications Ltd., wydawcę miesięcznika „Media Marketing Polska” i Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

fot. Marcin Cedzyński

Gala wręczenia nagród konkursowych odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca.
O dokładnej dacie i formule gali poinformujemy po ogłoszeniu tegorocznych nominacji. W zależności od ograniczeń będzie to formuła online lub – jeśli warunki pozwolą – kameralny bankiet.

 

Partnerzy

Pozostali partnerzy

Kontakt

w sprawie zgłoszeń:

Anna Pastor
tel. 666 024 577
anna.pastor@media.com.pl

w sprawie sponsoringu:

Paweł Balcerek
tel. 602 674 030
pawel.balcerek@media.com.pl

 

Pobierz paczkę z logotypami 2019

Pobierz paczkę z logotypami 2020